Newsletter subscribe

Programy partnerskie

Zarabianie na skracaniu linków – jak 20% z polecania daje mi około 40 $/mc

Posted: 12/04/2015 o 22:21   /   by   /   comments (3)

Jedno zdjęcie jest warte więcej niż 1000 słów, więc wrzucam screena z zarobkami:

Jak od ostatnich 2 miesięcy zarabiam około 40$ pasywnego dochodu?

To proste, na jednym ze swoich blogów opisałem artykuł podobny do tego. Dzięki temu zarejestrowało się parę kont z mojego ref linka (linka polecającego). Z każdego poleconego konta otrzymuje 20% z wygenerowanego przez niego przychodu. Jedno z zarejestrowanych w ten sposób kont prawdopodobnie należy do właściciela portalu typu kinomania.tv, który udostępnia filmy VOD w sieci, odpowiada on za 96% mojego przychodu z poleceń.

Jak można zarobić na shorte.st?

Strona do skracania linków shorte.st pozwala zarabiać na dwa sposoby.

 1. Skracanie linków i umieszczanie ich w różnych miejscach w Internecie.
 2. Polecanie shorte.st i otrzymywanie 20% z przychodu osoby poleconej.

Wypłata już od 5$ na nasze konto paypal.

Czy shorte.st to scam? – trochę informacji o samej firmie.

Shorte.st jest polskim start-up’em i bezpośrednią konkurencją znanego już „skracaczą za pieniądze” adf.ly. Twórcy skupiają się na skali projektu, dlatego dostępny jest w najpopularniejszych językach świata czyli:  j. angielskim, j. rosyjskim i hiszpańskim podejrzewam że niedługo dojdzie również j. chiński. Brak wersji polskiej serwisu nie wyklucza faktu że możemy zarabiać w Polsce i to w dolarach. Jak widać ja zarobiłem już ponad 50 dolarów głównie z samego polecania. Na dodatek daję link z dowodem z ostatniej wypłaty: mypaymentproof.com powinien aktualizować się automatycznie i mam nadzieję że będzie systematycznie (co 10. każdego miesiąca) rosnął.

Załóż konto na shorte.st i zacznij zarabiać

Comments (3)

write a comment

Comment
Name E-mail Website

 • 21/05/2015 o 08:19 Ola

  Dodałam tego bloga do mojej listy blogów 🙂
  Zapraszam kasa-z-ne tu.blogspot.com

  Reply
 • 14/08/2016 o 12:31 moneygrabbing

  Ciekawe rozwiązanie ale to się sprawdzi tylko w przypadku jak wiele osób otworzy linki. 1000 osób musi kliknąć linka aby dostać tam 4$ w Polsce. Jest to dosyć sporo. Chyba, że wszystkie linki wrzuci się przez ten system, wówczas będzie to bardziej opłacalne ale czy to nie będzie uciążliwe dla naszych czytelników.

  Reply
  • 20/08/2016 o 10:59 Marcin M.

   Wszystko ma swoje plusy i minusy, jeżeli ktoś ma portal typu porno lub pirackie pliki to tego typu skracacz to maszynka do robienia pieniędzy. W przypadku blogów eksperckich raczej bym nie stosował takich skracaczy.

   Reply