Newsletter subscribe

Programy partnerskie

Porównanie 7 bankowych programów partnerskich – zarabiaj na bankach

finansowe programy partnerskie
Posted: 29/05/2016 o 15:22   /   by   /   comments (15)

W Polsce istnieje około 70 sieci afiliacyjnych, dzięki którym możemy zarabiać na różnego rodzaju produktach i usługach w Internecie. Wybrałem 7 programów związanych z produktami bankowymi. W swojej ofercie posiadają głównie konta bankowe, lokaty, produkty inwestycyjne, kredyty i pożyczki, ale znajdziemy tam czasami inne oferty np. telekomów, jazd próbnych. Wypisując ich wady i zalety bazuje na własnych doświadczeniach.

Kolejność wymienionych sieci afiliacyjnych nie jest przypadkowa. Ułożyłem ją kierując się jednym kryterium: gdzie do tej pory udało mi się najwięcej zarobić. Ten artykuł pokazuje jedynie wady i zalety poszczególnych programów partnerskich, wkrótce na blogu pojawią się również bardziej szczegółowe opis moich doświadczeń z poszczególnymi bankowymi sieciami afiliacyjnymi.

Comperia Lead – lider afiliacji finansowej w Polsce?

Comperia Lead (CL) posiada najbardziej rozbudowane narzędzia ze wszystkich wymienionych programów partnerskich w tym artykule. Jakie? Dowiesz się w opisie Comperi Lead tutaj na blogu. Poniżej tabela plusów i minusów CL

Przykładowe stawki:

stawki comperia lead za produkty finansowe konta osobiste

>> Zacznij zarabiać w Comperia Lead <<

Więcej o samej Comperii przeczytasz tutaj – moja opinia o Comperia Lead.

Agora Performance – świeża sieć z dużym potencjałem

Najmłodsza ze wszystkich wymienionych tutaj sieci, której właścicielem jest Agora S.A. Wypłata od 50 zł, która dość szybko trafia na konto w porównaniu z innymi sieciami.

 

Artykuł o Agora Performance – wkrótce. Przykładowe stawki:

Agora Performance - system partnerski_2015-11-15_20-29-07

>> Zacznij zarabiać w Agora Performance <<

System Partnerski Bankier.pl – grupa Allegro

System Partnerski Bankiera jeżeli dobrze pamiętam jest pierwszą siecią afiliacyjną, do której dołączyłem by zarabiać na produktach finansowych. Według mojej wiedzy jest również pierwszą tego typu instytucją na polskim rynku.

 

Artykuł o System Partnerski Bankier.pl – wkrótce.

>> Zacznij zarabiać w System Partnerski Bankier.pl <<

Sieć partnerska mbank.net.pl – polecanie produktów finansowych mBank’u

W swojej ofercie posiada produktu mBanku z licznymi kreacjami, największą zaletą sieci jest to że nie trzeba aktualizować linków ani banerów, bo oferta promocji kont mBanku za pomocą sieci afiliacyjnej jest stała. Nie ogarniam ich systemu rozliczeń wniosków. Niektóre wiszą nie rozliczone ponad 6 miesięcy w tabeli oczekujące na rozliczenie.

>> Zacznij zarabiać w sieci mbank.net.pl <<

eBrokerPartner.pl portal eBroker.pl

Ze współpracą z eBrokerPartner.pl nie mam sporego doświadczenia, ale po ostatnich zmianach kadrowych otrzymałem atrakcyjne stawki na niektóre produkty. Do pierwszej wypłaty powyżej 100 zł dostajemy 5o złotych extra. Sieć ma najniższy próg wypłaty już od 1 złotego. Co muszę im przyznać to uczciwość, dawno temu za polecenie oferty VW banku (była tylko u nich dostępna) wypłacili mi 22,5 złotych, po zamknięciu konta ze względu na brak aktywności. Mają również fajny program polecania innych wydawców gdzie otrzymujemy 15% od ich przychodu. Odbija się to niestety na stawkach za sprzedane poszczególne produkty bankowe, tak samo jak w przypadku money2money.

Obecnie zarejestrowałem się jeszcze raz, bo zamknęli mi konto ze względu na niegenerowanie leadów. Oprócz długiego formularza rejestracyjnego zastanawia mnie istność kroku:

Oświadczam, iż jestem świadomy, że w celu pełnej aktywacji konta muszę potwierdzić swoje dane przelewem kaucji w wysokości 1 zł, która zostanie mi zwrócona do 15-go dnia kolejnego miesiąca.

Dziwna niespotykana metoda weryfikacji w innych sieciach, choć może coś się ostatnio zmieniło, bo dawno się nigdzie nie rejestrowałem.

>> Zacznij zarabiać w eBrokerPartner.pl <<

TM efekt ciekawe akcje motywujące wydawców

 Do TM Efekt dołączyłem niedawno, więc ciężko mi coś napisać przywitała mnie wtedy akcja promocyjna kont w mBanku z atrakcyjnymi nagrodami. Co mnie zdziwiło to o 5 złotych wyższa stawka za ekonto niż w mBank.net.pl, więc zapowiada się ciekawie. Dodatkowo okazało się że mają najlepszą stawkę w promocji Idea Banku dla Firm. Do 31 grudnia trwa promocja powiększania pierwszej wypłaty nowych wydawców o 50 złotych.

 

>> Zacznij zarabiać w TMefekt.pl <<

 

money2money znany również jako m2m – najlepszy program polecający wydawców

Co pół roku musiałem do nich pisać by odnowili moje konto wraz z uzasadnieniem że nie wygenerowałem dla nich zysku, ponieważ mają zazwyczaj najniższe stawki spośród wymienionych tutaj sieci. Za to ich system poleceń innych wydawców jest bardzo atrakcyjny, ponieważ otrzymujemy w pierwszej linii 15%, a w drugiej 5% z zarobku osób poleconych. Odbija się to niestety na stawkach za same produkty bankowe. Na szczęście ostatnio widzę pozytywne zmiany jak np. akcje na zasadzie modelu 4 x win moenymania.pl, który dał mi trochę zarobić oraz konkursy wewnętrzne dla wydawców.

 

>> Zacznij zarabiać w money2money.pl <<

Inne programy partnerskie pozwalające zarabiać na polecaniu produktów bankowych

W zestawieniu nie ująłem sieci FSProfit.pl, który połączył się z money2money.pl. Nie miałem tam też nigdy aktywnego konta. Jedyne co wiem to to że istnieje.

Podsumowanie

Uprzedzając pytanie w komentarzu w jakiej sieci najlepiej założyć konto odpowiadam: we wszystkich. Nigdy nie wiadomo, która z nich będzie miała najlepszą ofertę poszczególnych produktów finansowych. Osobiście moimi ulubionymi sieciami są Comperia Lead i Agora Performance, głównie ze względu na ich akcje promocyjne (Comperia Bonus w CL i zPremią w Agorze), dzięki którym zarobiłem już kilkanaście tysięcy złotych.

A jakie są twoje odczucia we współpracy z powyższymi systemami partnerskimi?

Comments (15)

write a comment

Comment
Name E-mail Website

 • 28/10/2015 o 00:29 Jackowos

  Zawsze zarabiałem tylko z Spb nie wiedziałem że są też inne sieci, koniecznie musze sprawdzic konkurencje

  Reply
 • 16/12/2015 o 12:46 Agnieszka Dudek

  Dobre porównanie. Muszę się przyjrzeć tym innym programom, o których piszesz. Jak już wspomniałam na mojej stronie mBank mnie osobiście odrzuca. Strasznie dużo formalności – numer dowodu, numer pesel… Pamiętam, że w trakcie po prostu porzuciłam chęć uczestnictwa w tym programie właśnie ze względu na te procedury przy zapisie. Cenię sobie prostotę i szybkość – jak w przypadku Comperii i Agory właśnie. Choć niektórzy chwalą program mBanku.

  Reply
  • 22/01/2016 o 18:16 Marcin M.

   mBank nie rozlicza na ryczałt wydawców, którzy są osobami fizycznymi jako jedyna sieć. Co do ich walidacji też mam wiele do życzenia niektóre wnioski leżą pół roku bez zmiany statusu. Co dziwnie od jakiegoś czasu TMefekt ma lepsze stawki niż mbank.net.pl za produkty mbanku.

   Reply
 • 25/02/2016 o 20:58 Spike

  Ciekawe zestawienie. W najbliższym czasie przetestuje Agora Performance, na pewno plusem jest wypłata od 50 zł co zachęca do skorzystania.

  Reply
 • 22/04/2016 o 16:35 Asia

  Witaj te wszystkie programy o których piszesz mają program polecający tak? I jak to wygląda? Ja jestem tylko w money2money, ale patrzę, że w niektórych dają wyższe prowizję, więc może byłoby mi lepiej, gdzie indziej niektóre konta założyć. Można jakoś na priv się z Tobą skontaktować?

  Reply
  • 22/04/2016 o 18:47 Marcin M.

   Tak wszystkie z nich mają program polecania innych osób, tak jak zresztą są opisane w porównaniu. Napiszę na Twojego maila w sprawie kontaktu 🙂

   Reply
 • 14/12/2016 o 13:28 kontakt@ebrokerpartner.pl

  Bardzo dziękujemy za ujęcie nas w zestawieniu.
  Odnosząc się do przelewu na kwotę 1zł pozwala nam to na weryfikacje danych potencjalnego użytkownika eBrokerPartner.
  Stawimy na współpracę dlatego z naszej strony oferujemy możliwie najkorzystniejsze stawki, jak i również raporty CSV gdyż zdajemy sobie sprawę, że uczciwa walidacja jest równie ważna co stawka.
  Taki raport to duże ułatwienie, jak i przejrzystość rozliczeń.
  Zapraszamy do współpracy.
  Pozdrawiamy
  eBrokerPartner

  Reply
  • 17/12/2016 o 17:01 Marcin M.

   Ja bym na waszym miejscu sprawdził w tamtym miejscu bounce rate w Google Analytics obstawiam ogromny w porównaniu z innymi sieciami u was mało się rejestruje osób z moich poleceń 🙁

   Reply
 • 31/05/2017 o 11:25 Andrzej

  Myślę że m2m rekompensuje trochę niższe stawki bardzo dużym wyborem produktów. Również system poleceń wydawców o którym napisałeś jest bardzo atrakcyjny 😉 Jeśli masz pomysł na promowanie swojej oferty to wraz ze swoimi partnerami możesz stworzyć bardzo dużą sieć osób poleconych co przełoży się na bardzo atrakcyjny zarobek, a przynajmniej u mnie tak się dzieje. Współpracuje z m2m od parunastu miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

  Reply
  • 03/06/2017 o 11:09 Marcin M.

   I o tym też napisałem, m2m do budowania struktury i zarabiania na innych którzy polecają produkty bankowe jak najbardziej nadaje się idealnie.

   Reply
 • 06/06/2017 o 07:26 Elżbieta

  Jak dla mnie nr 1 to Bankier. Na samym początku wystartowałam z Comperią, ale Bankier zaproponował lepsze stawki. Konkurencja wygrała. Osobiście jestem zadowolona ze współpracy z nimi.

  Reply
  • 23/07/2017 o 12:56 Jan

   Comperia zawodzi mnie raz za razem swoimi dziwnymi akcjami. pomyłkami błędnymi informacjami, pomyłkami. Ogólnie zostane ale nie będę polecał.

   Reply
   • 23/07/2017 o 14:33 Marcin M.

    Coś konkretnie? Co masz na myśli dziwne akcje? W przypadku pożyczek (na razie tylko tego typu leady zgłaszałem im do wyjaśnienia) mam z nimi taki problem że nie mogę uzyskać odpowiedzi dlaczego dany lead został odrzucony, a mam duży % odrzuceń w przypadku pożyczek.

    Reply